Náhradní vozidlo k zapůjčení!

Nově máme k dispozici auto k zapůjčení v případě, že vaše oprava potrvá déle.

Dílna na nové adrese

Pro rozšíření a zkvalitnění našich služeb, jsme se přesunuli do nových prostor. Díky, kterým vám budeme moci nabídnout ještě více. Novou adresu naleznete v záložce kontakt.Certifikace BOSAL

Stali jsme se certifikovaní pro montáž dílů firmy BOSAL. Veškeré díly a diagnostika od firmy BOSAL je u nás nyní včetně certifikace, nemusíte se tudíž obávat nějakých fušeřin, ale pouze kvalitně odvedené práce.
WiFi ZDARMA

Nyní máme v areálu dostupnou WiFi zdarma, pro naše zákazník Při dlouhém čekání na opravu auta můžete nyní u nás využít WiFi,kterou klientům poskytujeme zdarma. Díky tomu si pohodlně vyřídíte vše potřebné i během opravy Vašeho auta.e

PŘESTĚHOVÁNÍ PRACOVNÍCH PROSTOR!

NYNÍ NÁS NAJDETE NA JINÉ ADRESE PÁVOVSKÁ 73. Jsme pro Vás nyní ještě více dostupnější, naše prostory jsme přestěhovali přímo do Jihlavy. Naleznete nás na nové adrese Pávovská 73. S novými prostory přichází i nové možnosti Nově pro Vás máme i služby autoelektrických instalací a veškeré elektriky spojené s Vaším vozem.

NOVÁ SLUŽBA - AUTOELEKTRIKA

NOVĚ NABÍZÍME I VEŠERÉ SLUŽBY SPOJENÉ S ELEKTRIKOU AUTA. Díky novým silám Vám dokážeme poskytnou péči o elektriku Vašeho auta.

MOŽNOST ZAPŮJČENÍ VOZIDLA PŘI OPRAVĚ VAŠEHO VOZU

Pro maximální pohodlí a komfort zákazníků je možnost zapůjčení vozidla při opravě vašeho vozu.

DOVOZ AUT ZE ZAHRANIČÍ NA PŘÁNÍ

Nově zajišťujeme i dovoz ojetých aut jak ze zahraničí tak z české republiky na přání. Zajistíme koupi a dovoz Vašeho vysněného auta v té nejlepší možné kvalitě.

PROVÁDÍME OPRAVY A ODTAH VOZIDEL

Každý z nás se může dostat do situace, kdy jsme se svým osobním vozem odkázáni na cizí pomoc. Proto pro Vás zajišťujeme servis na místě nebo odtah a následnou opravu porouchaných či havarovaných vozidel na dílně.
Nepojízdné vozdilo jsme schopni odtáhnout na tyči nebo převést nízkopodlažním autopřepravníkem.

PRONÁJEM AUTOPŘEPRAVNÍKU

AUTOPŘEPRAVNÍK LZE ZAPŮJČIT ZA 500,- KČ/DEN

MOŽNOST UBYTOVÁNÍ

V případě časově náročné opravy zajistíme pro osádku vozu ubytování.