Dílna na nové adrese

Pro rozšíření a zkvalitnění našich služeb, jsme se přesunuli do nových prostor. Díky, kterým vám budeme moci nabídnout ještě více. Novou adresu naleznete v záložce kontakt.

Náhradní vozidlo k zapůjčení!

Nově máme k dispozici auto k zapůjčení v případě, že vaše oprava potrvá déle.

Certifikace BOSAL

Stali jsme se certifikovaní pro montáž dílů firmy BOSAL. Veškeré díly a diagnostika od firmy BOSAL je u nás nyní včetně certifikace, nemusíte se tudíž obávat nějakých fušeřin, ale pouze kvalitně odvedené práce.
WiFi ZDARMA

Nyní máme v areálu dostupnou WiFi zdarma, pro naše zákazník Při dlouhém čekání na opravu auta můžete nyní u nás využít WiFi,kterou klientům poskytujeme zdarma. Díky tomu si pohodlně vyřídíte vše potřebné i během opravy Vašeho auta.e

NOVÁ SLUŽBA - AUTOELEKTRIKA

NOVĚ NABÍZÍME I VEŠERÉ SLUŽBY SPOJENÉ S ELEKTRIKOU AUTA. Díky novým silám Vám dokážeme poskytnou péči o elektriku Vašeho auta.

MOŽNOST ZAPŮJČENÍ VOZIDLA PŘI OPRAVĚ VAŠEHO VOZU

Pro maximální pohodlí a komfort zákazníků je možnost zapůjčení vozidla při opravě vašeho vozu.

DOVOZ AUT ZE ZAHRANIČÍ NA PŘÁNÍ

Nově zajišťujeme i dovoz ojetých aut jak ze zahraničí tak z české republiky na přání. Zajistíme koupi a dovoz Vašeho vysněného auta v té nejlepší možné kvalitě.

PROVÁDÍME OPRAVY A ODTAH VOZIDEL

Každý z nás se může dostat do situace, kdy jsme se svým osobním vozem odkázáni na cizí pomoc. Proto pro Vás zajišťujeme servis na místě nebo odtah a následnou opravu porouchaných či havarovaných vozidel na dílně.
Nepojízdné vozdilo jsme schopni odtáhnout na tyči nebo převést nízkopodlažním autopřepravníkem.

PRONÁJEM AUTOPŘEPRAVNÍKU

AUTOPŘEPRAVNÍK LZE ZAPŮJČIT ZA 500,- KČ/DEN

MOŽNOST UBYTOVÁNÍ

V případě časově náročné opravy zajistíme pro osádku vozu ubytování.