Nově jsme výhradním dodavatelem zabezpečovacího systému ZEDERLOCK

Jsme jediným vyhradním dodavatelem zabezpečovacího systému ZEDERLOCK na Jihlavsku, který jako jediný dokáže 100% ochránit vaše vozidlo před krádeží. Jak je to možné? To si představíme níže.

Jak je možné, že systém ZEDERLOCK 100% ochrání vaše auto před krádeží?

V čem spočívá jeho úspěch?
Úspěch tohoto systému spočívá v jeho účinnosti. Na rozdíl od jiných mechanických zámků na českém trhu, které jsou zaměřeny na uzamykání řadicí páky, ZEDERLOCK zcela blokuje volantovou tyč (celkový mechanismus řízení) a zároveň znemožní otáčení volantem, a tím pádem i vytáčení kol. Toto zablokování znemožňuje ODTAŽENÍ druhým vozidlem, což je zásadní rozdíl oproti jiným systémům.
Co myslíte výrazem ODTAŽENÍ?
Běžnou praxí dnešních zlodějů je, že pokud se vozidlo nedá zprovoznit nejpozději za 8-10 minut na místě, kde stojí, například na parkovišti před činžovním domem, je pro zloděje jednoduší a bezpečnější auto zaháknout za lano a přivázat ho k vozidlu, kterým zloději přijeli. Většinou se jedná o silná vozidla s výkonem 300-400 koní, které jim dávají velkou šanci na útěk, pokud by byli vyrušeni příjezdem policie, případně majitelem vozidla. Pokud se chtějí takovým situacím vyhnout, je pro ně bezpečnější odvléci auto do připravené garáže, případně na jiné sídliště a ráno v klidu rozebrat na náhradní díly,
A co klíč?
Klíč je velmi specifický, neobsahuje žádné výstupky ani zuby, ale po obvodu jeho pláště jsou v různých výškách navrtané díry různých velikostí, do kterých následně zapadají ocelové kuličky do různých hloubek v závislosti na velikosti jednotlivých dírek. Klíč nedisponuje ani žádným výrobním číslem a není evidován v žádné databázi
A co moje bezpečnost? Nemůže se stát, že by se Zeder zasekl během jízdy?
Neexistuje způsob, a to ani teoretický, jakým by mohlo dojít k jeho náhodnému uzamčení za jízdy. Západka je proti náhodnému zamknutí volantu jištěna třikrát
Řeknu vám pravdu - Zeder mě přesvědčil, ale co jiné systémy? Proč bych neměl spát klidně, pokud mám dobrý alarm, případně pager nebo satelitní vyhledávaní?
Ruční alarmy, hlavně ty sériově montované, zloděj dokonale zná a ví jak na ně. Představte si, že 8 hodin denně, tzn. tolik času, kolik vy trávíte v práci, se někdo zabývá tím, jak vám auto ukrást a sériový alarm překonat. U elektroniky je vždy jen otázkou času, kdy přijde nový programátor na trh a auto je pryč do jedné minuty.
A co tedy pager a GPS vyhledávač? Ty přece ukazují polohu, i když je vůz odvlečen lanem.
Bohužel ani tyto prostředky vám auto nezachrání. Dnes se nachází na internetu tisíc stránek, kde je možné koupit rušičky s různou intenzitou na baterky, případně i na 12voltovou automobilovou zástrčku. Zloděj ji zapne, když přichází k autu, a tím pádem jsou všechny signály odcházející od auta rušeny.
Co skrytí vypínače?
Zloději nehledají místo, kde je schovaný vypínač, ale hledají kabel od vypínače nebo kontrolují pojistky, na které jsou třeba napojeny kabely vypínače. Můžou udělat přemostění elektrického proudu, pokud zjistí, který kabel je odpojen atd.
Většina lidí však řekne když ho zloděj bude chtít ukrást, naloží ho na odtahovku. V tomto případě vám ani Zeder nepomůže.
Krádeže odtahovkou nejsou vůbec běžné. Pokud totiž někdo zloděje nahlásí, což při časové náročnosti, kterou odtah obnáší, reálně hrozí, a rozpoutal by honičku s policií, zloděj nemá skoro žádnou šanci na útěk. Kdyby chtěl z odtahovky během honičky vyskočit a utéct pěšky, musela by být i odtahovka kradená, aby se nedal identifikovat majitel. Krádeže odtahovkou, pokud nejste vlastníkem Ferrari a neparkujete ho v centru Prahy, kde jsou odtahy na denním pořádku, hlavně přes den, tak se nemáte čeho bát.

Pojišťovny uznávají ZEDERLOCK jako plnohodnotnou ochranu a díky němu dostanete slevy na pojistném.

Zde se můžete podívat, které pojišťovny uznávají ZEDERLOCK a dostanete slevu na pojistném. SEZNAM POJIŠŤOVEN

Více informací přímo na ZEDER.CZ