Služby našeho servisu

-výměna oleje
-výměna a oprava výfuků a katalyzátorů
-výměna tlumičů pérování
-výměna rozvodových řemenů
-výměna kulových čepů
-výměna silentbloků
-výměna ložisek
-oprava brzdových systémů
-příprava STK
-diagnostika aut
-výměna baterií
-výměna spojky
-oprava havarovaných aut
-offroad a SUV
-servis amerických vozů
Provádíme výměny olejů, filtrů, rozvodů, brzdových destiček, diagnostiku a jiné opravy od drobných závad po rozsáhlé opravy. Samozřejmostí je příprava a provedení technické prohlídky včetně kontroly emisí. Provádíme montáž autorádií, centrálního zamykání a autoalarmů. Dále opravy alternátorů, startérů, výměny autobaterií a opravy elektroinstalací. Naše společnost klade velký důraz na spokojenost svých klientů, kterým nabízí nadstandardní služby, avšak za standardní ceny. Pevně věříme, že Vás naše nabídka zaujala, v případě zájmu či jakéhokoli dotazu nás prosím kontaktujte na uvedených telefonních číslech.

Možnost zapůjčení vozidla při opravě vašeho vozu.Opravujeme vozy těchto značek

Servisujeme a zajišťujeme opravy těchto značek vozů: Škoda, Volkswagen, Ford, Seat, Mazda, Citroen, Renault,Toyota, Hyundai, Fiat, Audi, BMW, Volvo, Jeep, Chrysler, Chevrolet, Pontiac a všechny ostatní. Veškeré služby nabízíme s kvalitou a profesionálním servisem. Přijeďte k nám!

Zajištujeme odtah vozidel

Porouchalo se Vám vozidlo? Nic se neděje stačí nám zavolat na naše nonstop telefoní číslo a my pro Vás přijedeme. Bude-li to možné na místě Vám vozidlo opravíme a Vy tak můžete nerušeně pokračovat dál v cestě. Pokud tomu stav nedovolí přepravíme vaše vozidlo na dílnu a ihned začneme s opravou Vašeho vozidla.

Služby pneuservisu

Naším cílem není přímé přezutí pneu, ale pomoc při defektu na cestách, kdy k Vám přijedeme a pneumatiku bez sundání zalepíme a opravíme.

Lepení pneumatik přímo na cestách

Dokážeme Vám bez sundání kola z vozu zalepit a opravit pneumatiku během pár minut a Vy tak můžete v klidu pokračovat v cestě.

Pneumatiky na přání

Seženeme a dodáme Vám pneumatiky jakýchkoliv rozměrů a roztečí včetně i bez disků. Vše za lidové ceny!

Zajištujeme odtah vozidel

Porouchalo se Vám vozidlo? Nic se neděje stačí nám zavolat na naše nonstop telefoní číslo a my pro Vás přijede. Bude-li to možné na místě Vám vozidlo opravíme a Vy tak můžete nerušeně pokračovat dál v cestě. Pokud tomu stav nedovolí přepravíme vaše vozidlo na dílnu a ihned začneme s opravou Vašeho vozidla.